Ustaw jako stron startow Dodaj do ulubionych
logo


DK Boguszowice
rybnik.com.pl
Rybnik.eu
PZW Boguszowice
Piekarnia Kristof
Spółdzielnia Mieszkaniowa


Koncert zespołu Love Story


Koncert Love Story BoguszowiceParafia św. Barbary w Boguszowicach-Osiedlu ma przyjemność zaprosić na koncert zespołu Love Story, który odbędzie się 4 marca o 18:00 w boguszowickim Domu Kultury. Bezpłatne wejściówki do odebrania w parafii i w "DK". Plakat .

Zapraszamy do zapoznania się z zespołem "Love Story", krótka historia i ich najnowszy klip w "czytaj więcej..."

 

 

 

 

 

 

 

Zespół Love Story jest naprawdę i to bardzo. Więcej, jest fusionowo-popowy. Jakże nam czysto z tego powodu!

"Wiele można by mówić - powiedział kiedyś jeden z naszych fanów. - Że o czystości śpiewają. Że czysto o tej czystości śpiewają. Że śpiewają i grają". Ta wypowiedź odstręcza nas od lukrowej demagogii, którą stereotypowo powinniśmy propagować. Ale nie, nasi drodzy Majspejsowicze! My nie klarujemy (klara-czysta) rzeczywistości. My nią jesteśmy. Gramy nie-o-wartościach, o jakiś takich tam, że tak powiem, poglądach czy podglądach czy dyrdymałach i chałach. Gramy o Osobie. Bo Czystość jest Osobą. I to Osobą, której nie należy się bać, tylko przyjmować z wiarą. Na herbatę na przykład lub na kawę. Codziennie i na zawsze.

Powstaliśmy sobie, choć wcale nie chcieliśmy i to nas wyróżnia. Mieliśmy nie istnieć, ale istniejemy i to też jest jakiś sukces. Narodziliśmy się - o dziwooooo - nie z koleżeńskich fascynacji, nie z inspiracji muzyką bałkańską ani żadną inną, ale ze Słowa. Że nasze ciała są świątynią Ducha Świętego (fakt autentyczny) i mamy je szanować (YO!). No i oczywiście, prześwietnie o tym gramy. To zasługa tego, że muzyką jesteśmy, spotykamy się i iskrzy. Jesteśmy młodzi i to nasz wielki atut. Oczywiście, nie wykluczamy, że kiedyś zaczniemy grać o różowych majtkach, ale na dzień dzisiejszy nie wypływamy tak daleko w przyszłość.

Popełniliśmy dwie płyty: Love Story - Live (w sensie płytę koncertową, stąd ta błyskotliwa nazwa) oraz "Talitha kum", krążek w całości studyjny, muzycznie wyprodukowany przez Leszka Łuszcza. Wszystkie utwory - jak na razie, a więc może się to zmienić - napisała Magda (ta co śpiewa). Ostatnio widziano ją z długopisem w ręku i też coś komponowała.

Oficjalna strona: www.lstory.pl

 

Teledysk do utworu "Mayday": http://www.youtube.com/watch?v=DY8QSORplmE

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

«  styczeń 2019  »
pwÅcpsn
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031© Copyright by Boguszowice.com 2008 - 2011
design by dicon. All rights reserved.
Kontakt: diconster@gmail.com